Zajęcia integracyjne na wodzie dla firmy Oracle

Zajęcia integracyjne na wodzie dla firmy Oracle

mea regaty (6)

W dniach 28-29 sierpnia 2014 roku w Marinie Sopot i Marinie Gdynia, jako partnerzy agencji MEA Group, zorganizowaliśmy dla ORACLE dwudniowe atrakcje na wodach Zatoki Gdańskiej. Głównym celem wydarzenia, na którym zależało naszym Klientom było dostarczenie morskich emocji swoim podopiecznym oraz partnerom biznesowym. Podczas pierwszego dnia eventu wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z takich atrakcji jak: pływanie na skuterach wodnych czy też pływanie na motorówkach typu RIB ze sternikiem.

mea regaty (8)

 W trakcie drugiego dnia przygotowaliśmy dla naszych Klientów kilkugodzinne regaty. Formuła zawodów przewidywała podział 25-osobowej grupy na pięć załóg, które rywalizowały między sobą na specjalnie wytyczonej przez sędziego trasie. Każda ekipa miała do dyspozycji wyjątkowe jachty, na których znajdowały się firmowe flagi. Nad bezpieczeństwem spragnionych morskiej przygody uczestników czuwała jednostka WOPR oraz łódź techniczna.

mea regaty (14)

Warto dodać, iż nie wszystkim załogom starczyło sił na 4-godzinną rywalizację na trasie - dla naszych sterników nie stanowiło to żadnego problemu, alternatywny scenariusz dnia przewidywał rejs w kierunku Helu, na co też nasi z wielką przyjemnością przystali nasi Klienci. Po zejściu na ląd większość osób była pod wrażeniem emocji, jakie dostarcza żeglarstwo sportowe i zapowiadało, że z chęcią ponownie powrócą nad Zatokę Gdańską. Była to pierwsza okazja do współpracy z MEA Group i ORACLE. Morskie atrakcje przypadły do gustu Klientowi, czekamy z niecierpliwością na kolejne, tak przyjemne projekty.

leave a comment