Zrealizowaliśmy wiele imprez o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu. Pracujemy nad kolejnymi koncepcjami! Poniżej opisujemy niektóre z naszych sztandarowych projektów.


baner-PODSTRONA-v1-20130905-07-01Baltic Sail Gdańsk jest wydarzeniem, którego celem jest promowanie miasta i jego bogatych morskich tradycji. Międzynarodowy Zlot Żaglowców Baltic Sail odbywa się w Gdańsku od 17 lat i z roku na rok nabiera wiatru w żagle. W 2013 Baltic Sail Gdańsk był jedną z najgłośniejszych i największych imprez żeglarskich w Polsce.  Patronat nad imprezą objął Prezydent Gdańska, a Komandorem zlotu był mistrz olimpijski, Mateusz Kusznierewicz.  W paradzie zamykającej czterodniowy Zlot Żaglowców wzięło udział ponad sto jednostek. Wzdłuż Długiego Pobrzeża i na Targu Rybnym ustawiły się tłumy widzów, którzy pozdrawiali przepływające tuż obok jachty, motorówki i żaglowce. Podczas czterech dni zlotu, żaglowce zabrały w rejsy po Zatoce Gdańskiej ponad dwa tysiące osób! W ramach Baltic Sail Gdańsk, jak co roku odbyły się także regaty Nord Cup. W rywalizacji rozegranej w dwudziestu dwóch klasach, wyłoniono Mistrzów Polski. Przyznano również nagrodę jachtu tygodnia, Bartek Makale i Łukaszowi Skrzyckiemu, którzy w najlepszym stylu wygrali w swojej klasie. Częścią regat był też Wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna, w którym spośród ponad sześćdziesięciu różnorodnych jachtów, które stawiły się na starcie, bezkonkurencyjny ponowie okazał się katamaran Oiler. Na wszystkich fanów Zlotu, od 4 do 7 lipca, czekało mnóstwo atrakcji. Baltic Sail to cztery dni świętowania, podczas których ożywają piękne morskie tradycje Gdańska. Żeglarze otrzymali klucz do bram miasta od Prezydenta Pawła Adamowicza i doskonale sprawdzili się w roli włodarzy Gdańska. Kolejna okazja do podziwiania żaglowców nad Motławą, już za rok!

www.balticsail.pl


baner-PODSTRONA-v1-20130905-07-02 Dzięki zaangażowaniu trzech miast gospodarzy - Gdańska, Gdyni i Sopotu w kalendarzu regatowym Zatoki Gdańskiej pojawiło się w 2013 roku nowe wydarzenie. W pierwszej edycji imprezy wzięło udział ponad sto zgłoszonych załóg! Trzydniowe regaty, to kolejne żeglarskie przedsięwzięcie zainicjowane i realizowane przez agencję VMG PR. Organizatorem wydarzenia jest Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski, a gospodarzami - Gdańsk, Gdynia i Sopot. Wszystkie trzy miasta mają wspaniałe żeglarskie tradycje i realizują uznane imprezy, które od lat cieszą się ogromną popularnością. Żeglarski Puchar Trójmiasta, to inicjatywa wyjątkowa, której potencjał tkwi w synergii - połączeniu sił i energii trzech miast - gospodarzy.
www.zeglarskipuchartrojmiasta.pl


baner-PODSTRONA-v1-20130905-07-03 Klub Bankowca realizując swoje statutowe zadania ukierunkowane na realizację potrzeb edukacyjnych, kulturalnych i interpersonalnych sektora bankowo-finansowego, w ramach Akademii Sportu Klubu Bankowca organizuje cykl wydarzeń, programowo dedykowanych pracownikom sektora bankowo – finansowego. Akademia Sportu Klubu Bankowca na stałe wpisała się w krajobraz branży bankowej w Polsce, jako miejsce spotkań, rywalizacji, ale i wymiany myśli i kreacji nowych pomysłów dla podmiotów działających w sektorze. Jest to nie tylko atrakcyjny projekt propagujący aktywny wypoczynek w gronie współpracowników, ale również rodzin. Proponowane imprezy gwarantują cykliczne spotkania pracowników instytucji bankowych i finansowych, a także zapewniają rywalizację sportową oraz dawkę niezapomnianych emocji. Działalność Akademii jest stale popularyzowana przez media środowiskowe, a poszczególne wydarzenia są wspierane przez media branżowe (Kurier Finansowy, Kwartalnik EDS, Miesięcznik BANK, Gazeta NBS, Finansowanie nieruchomości, oraz portale branżowe).
www.askb.pl


baner-PODSTRONA-v1-20130905-07-04 W 2013 Lotos Polish Open po kilku latach nieobecności, efektownie powrócił na golfową mapę Polski, podobnie jak golf powrócił do programu Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku. W 2013 roku LOTOS Polish Open był najważniejszym, a zarazem największym turniejem golfowy w Polsce. Turniej rozegrany został w dniach 22-24 lipca 2013 roku na polu Sand Valley Golf & Country Club w Pasłęku, w pobliżu Elbląga. Rywalizacja, po trzyletniej przerwie, powróciła do polskiego kalendarza zawodów jako część europejskiej, zawodowej ligi Pro Golf Tour (wcześniej znanej pod nazwą European Professional Development Tour). We współpracy VMG PR, Grupy LOTOS S.A. oraz Telewizji Polskiej, przeprowadzono pierwszą w historii transmisję na żywo z turnieju golfowego rozgrywanego w Polsce, która miała miejsce równolegle na antenie TVP Sport i SPORT.TVP.PL. Dzięki zaangażowaniu w projekt Telewizji Polskiej, materiał o LOTOS Polish Open 2013 został wyemitowany m.in. w Sporcie po Wiadomościach (średnia oglądalność: 4-5 mln widzów), co pozwoliło zaistnieć w świadomości szerokiej grupy odbiorców.
www.lotospolishopen.pl
Energa Gdanski Weekend Mistrzow logo maleEnerga Gdański Weekend Mistrzów w 2013 roku został połączony z zakończeniem kariery olimpijskiej dwóch wybitnych sportowców: wioślarza Adama Korola oraz żeglarza Mateusza Kusznierewicza. Mistrzowie rozegrali pokazowe zawody w swoich dyscyplinach, a do załóg zaprosili młodych, obiecujących zawodników z gdańskich klubów sportowych. Impreza dedykowana jest wszystkim miłośnikom sportu, ale przede wszystkim młodzieży. Każdy uczestnik Energa Gdańskiego Weekendu Mistrzów miał okazję zobaczyć w akcji naszych wybitnych sportowców, a w konkursach mógł wygrać miejsce w załodze wybranego Mistrza! Celem wydarzenia jest przybliżenie mieszkańcom Trójmiasta sylwetek wybitnych gdańskich sportowców oraz zachęcenie do korzystania z infrastruktury miasta do aktywnego wypoczynku. Gdański Weekend Mistrzów to nowa, sportowa inicjatywa Miasta Gdańsk. Imprezę organizuje Gdański Klub Żeglarski przy współpracy z agencją VMG PR. Sponsorem tytularnym Gdańskiego Weekendu Mistrzów jest firma Energa.
WWW.kibicujmistrzom.com.PL
Logo Golf & Yachting_-01Golf & Yachting to autorska oferta eventów integracyjno-motywacyjnych skierowana do biznesu, przygotowana przez VMG Events, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie sportową rywalizacją opartą na dwóch atrakcyjnych dyscyplinach sportu: golfie i żeglarstwie. Proponowane koncepcje idealnie nadają się do wdrożenia podczas wyjazdów nagrodowych dla sieci sprzedaży, klientów czy podczas pobytów motywacyjnych dla pracowników poszukujących sportowych wrażeń na poziomie zawodowym i rekreacyjnym.
WWW.golfandyachting.PL
logo WSJ male


Głównym założeniem wydarzenia “Wspaniały Świat Jachtingu” jest połączenie ciekawego, pobudzającego emocje i wyobraźnię zagadnienia z wyselekcjonowaną grupą osób, których zainteresowania, pasje oraz „zasobność portfela” będą dopasowane do konwencji naszych spotkań. Pragniemy kształtować nowe trendy wśród ludzi ceniących aktywny wypoczynek na najwyższym poziomie. Inwestycja w jachty, ale również jachting jako hobby i sposób na spędzanie wolnego czasu – to świetna propozycja dla dynamicznych osób, poszukujących nieszablonowych rozwiązań. Jest to również bardzo dobra okazja dotarcia do grupy klientów klasy Premium, którym zostanie przedstawiona oferta przygotowana i zaprezentowana przez Partnerów imprezy. Podczas wieczoru, mistrz olimpijski Mateusz Kusznierewicz wprowadza gości we wspaniały świat jachtingu, opowiada o swojej pasji, doświadczeniach i przygodach związanych z żeglarstwem oraz przeżyciach podczas startu w pięciu igrzyskach olimpijskich. Spotkania odbywają się w atmosferze wieczornego coctail party, podczas którego odbywa się np. koncert jazzowy. Każde z wydarzeń zostanie przygotowane z jak najwyższą starannością oraz dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Kolejne spotkania cyklu Wspaniały Świat Jachtingu planujemy zorganizować na w 2014 roku w Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Zapraszamy do współpracy!
WWW.wspanialyswiatjachtingu.PL