Grand Opening Party – HARD ROCK CAFE Gdańsk

Grand Opening Party – HARD ROCK CAFE Gdańsk

Huczne otwarcie najmłodszego Hard Rock Cafe w Polsce!

10689942_547357588743348_2401917882279291501_n

3 października mieliśmy przyjemność przeprowadzić oficjalne otwarcie restauracji Hard Rock Cafe Gdańsk. „Grand Opening Party” to rytualna impreza, którą doświadcza każdy lokal znanej na całym świecie sieci Hard Rock Cafe.


W evencie udział wzięło ponad 250 gości na czele z Prezydentem Gdańska Pawłem Adamowiczem. W organizowanym przez naszą agencję wydarzeniu nie zabrakło znanych dziennikarzy, celebrytów, przedsiębiorców czy lokalnych władz samorządowych. Impreza była olbrzymim wyzwaniem dla całej ekipy VMG Events z uwagi na wysokie standardy przyjęte przez Hard Rock International, które spełniliśmy w stu procentach.

W pierwszej części Grand Opening Party oprócz oficjalnych przemówień odbyły się koncerty Tymon Tymański & the Transistors oraz gwiazdy wieczoru, zespołu COMA. Nie zabrakło tradycyjnego rozbijania gitar przez gości tzw. „smashing guitars”. Ponadto dla naszego Klienta zorganizowaliśmy akcję przekazania specjalnej koszulki Hard Rock Cafe z autografami gwiazd na rzecz Fundacji Rak’n’Roll, a także przygotowaliśmy wyjątkowy tort.

 coma i tymon

scianka+smashingCzęść oficjalna odbyła się w specjalnie przygotowanej przez naszą agencję estradzie, zbudowanej na kratownicach z zadaszeniem i osłonięciem plandekami. Powstała ona od podstaw na terenie ogródka restauracji, który na tę okazję został zaadaptowany pod fundamenty naszej estrady. Główne założenia naszej koncepcji to:


  • scena o powierzchni 30m2,
  • spełnienie wysokich wymagań zespołu COMA w zakresie oświetlenia i nagłośnienia,
  • dodatkowe oświetlenie kamienicy z zewnątrz estrady oraz tzw. "gobosy" z logotypem Hard Rock Cafe,
  • niwelacja i obudowanie podłogi wewnątrz estrady,
  • relacja LIVE przerzucona na kamery wewnętrzne lokalu,
  • przezroczyste ściany konstrukcji - zabieg celowy, dzięki któremu zyskaliśmy dodatkowe zainteresowanie turystów przebywających w tym czasie w Gdańsku.1509277_547357698743337_1978898188925410478_n


Po części oficjalnej wszyscy Goście kontynuowali zabawę wewnątrz restauracji, przy dźwiękach muzyki granej przez DJ BTR. Dzięki szampańskim nastrojom uczestników, Grand Opening Party trwało aż do godzin porannych, w pozytywny sposób przekraczając oczekiwania naszego Klienta.


To była nasza pierwsza okazja do współpracy z Hard Rock Cafe Gdańsk. Klient docenił nasze zaangażowanie, nieszablonowe pomysły oddające ducha rocka, terminowość zleconych zadań, a także umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach.

Comments are closed.